Bramy garażowe

Oryginalne bramy uchylne: ponad 6 milionów użytkowników. Sprawdzone w działaniu od ponad czterdziestu lat Uchylne bramy garażowe firmy Hörmann do garaży pojedynczych, podwójnych lub rzędowych łączą w sobie wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania techniczne z solidną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Oferowane są w wielu wielkościach znormalizowanych i specjalnych, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze oraz w wersjach komfortowych z napędem sterowanym przy pomocy pilota falami radiowymi.

Segmentowe bramy garażowe dla wymagających użytkowników

Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę
Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho i lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem. Wszystkie bramy wyposażone są w opatentowany system chroniący przed przytrzaśnięciem palcy. Bramy podwójnościenne wypełnione są pianką izolacyjną nie zawierającą freonu.

ETE/EPU-nowe garażowe bramy segmentowe Hörmanna

Produkcja standardowa to niska cena
Garażowe bramy segmentowe ETE/EPU dostępne są w dwóch różnych wersjach o dwóch atrakcyjnych wzorach: nieocieplane ETE/EPU oraz ocieplane ETE/EPU, wypełnione pianką poliuretanową, całkowicie pozbawioną freonu. Dzięki wysokiemu stopniowi automatyzacji i standaryzacji produkcji oraz dzięki ograniczeniu wyboru, Hörmann może oferować te wysokiej jakości bramy w korzystnym przedziale cenowym.