Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe: bramy przemysłowe dla Europy

Szeroki program dla nowoczesnych przedsiębiorstw
Bramy w wielu wariantach wykonania i wyposażenia, z optymalnie dobranym systemem napędowym i sterowaniem. Wykonane ze stali, z aluminium lub o konstrukcji kombinowanej stalowo-aluminiowej. Pojedynczo ścienne i podwójnościenne – izolowane cieplnie, przeszklone na dużej powierzchni, z przeszkleniem częściowym lub całkowicie zamknięte bez przeszklenia.
Od ponad 30 lat najwyższej jakości
Utrzymująca się wysoka jakość wyrobów firmy Hörmann jest wynikiem stałego doskonalenia konstrukcji, starannego doboru materiałów, zastosowania w procesie produkcji najnowocześniejszych maszyn sterowanych komputerowo oraz dokładnej obróbki poszczególnych detali.

Bramy rolowane: Połączenie życzeń i możliwości

Bramy rolowane firmy Hörmann z systemem ZAKŽ
System ZAKŽ zapewnia lepszą szczelność także przy silnym wietrze, sprawia, że brama pracuje ciszej, chroni wysokiej jakości powierzchnię zewnętrzną pancerza bramy. Dostarczamy bramy rolowane z profilami ze stali i aluminium, pojedynczościenne i podwójnościenne – izolowane termicznie. Są to bramy przemysłowe przystosowane do pracy w trudnych warunkach dnia codziennego.

Kraty rolowane: Połączenie życzeń i możliwości

Kraty rolowane firmy Hörmann: większe bezpieczeństwo i ochrona
Z zastosowaniem sprawdzonej techniki bram rolowanych firmy Hörmann, z systemen ZAKŽ. Dostarczamy kraty ze stali ocynkowanej, aluminium wzmocnionego i ze stali szlachetnej. Przeznaczone do garaży podziemnych, garaży piętrowych, wjazdów na podwórza, pasaży handlowych. Dostępne w wersji z napędem.

Bramy szybkobieżne – ekonomiczny wybór

Otwierane poziomo i pionowo
Zapewniają szybką komunikację między halami. Można je również stosować jako dodatkowe zamknięcia hal ogrzewanych.