Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne idealnie dobrane do Twojego wnętrza

Przyjazna atmosfera w mieszkaniu i miejscu pracy
Drzwi wewnętrzne Hörmanna typ ZK: poczynając od niedrogich, ocynkowanych drzwi do piwnicy, poprzez drzwi laminowane do mieszkań, aż po drzwi biurowe w różnych kolorach. Drzwi wewnętrzne Hörmanna typ AZ-40: eleganckie drzwi aluminiowe do wyrafinowanych

wnętrz. Wiele kolorów i wzorów

Drzwi wielofunkcyjne: idealne jako drzwi do piwnicyprzeszklenia gwarantuje zaspokojenie indywidualnych gustów. Obydwa typy drzwi mogą być montowane w znormowanych ościeżnicach kątowych i obejmujących.

lub drzwi boczne

Drzwi, które wytrzymają niejedno. Zewnętrzne i wewnętrzne.
Hörmann produkuje drzwi wielofunkcyjne od ponad 40 lat. Są stabilne, wytrzymałe, nie wypaczają się, są odporne na warunki atmosferyczne, ocieplane i wyciszone. Nadają się zarówno do użytku w domach prywatnych, jak również w zakładach przemysłowych, placówkach handlowych, budynkach użyteczności publicznej i w rolnictwie.

Zamknięcia przeciwpożarowe: system ochrony przed ogniem

Bogactwo rozwiązań architektonicznych
Jest oczywiste, że architekt projektujący budynek uwzględnia również kwestie estetyczne. Hörmann wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując optymalne rozwiązania, gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo w przypadku pożaru i spełniające jednocześnie najbardziej wyrafinowane wymagania estetyczne. Bogactwo oferowanych przez nas drzwi, przeszkleń, okuć i wyposażenia dodatkowego umożliwia realizację indywidualnych koncepcji i kompleksowe wyposażenie całego obiektu. Wraz z zamknięciami przeciwpożarowymi firmy Hörmann otrzymujesz najwyższą jakość, ochronę i bezpieczeństwo na długie dziesięciolecia, a ogniowi nie pozostawiasz żadnej szansy.

Stalowe zamknięcia przeciwpożarowe
Wersje T30 (ognioodporne) i T60 (ogniotrwałe), klapy przeciwpożarowe, drzwi jedno- i dwuskrzydłowe. Częściowo przeszklone, z nieruchomą przesłoną lub pełne. Również jako zamknięcia dymoszczelne, wyciszające i antywłamaniowe.

Drzwi antywłamaniowe jeszcze lepiej zabezpieczone

Sprawdzone drzwi antywłamaniowe ze stali
Konstrukcję drzwi opracowano w taki sposób, że już czas potrzebny na ich sforsowanie odstrasza większość „profesjonalistów”. Hörmann oferuje drzwi stalowe, jednoskrzydłowe, o zwiększonej odporności na włamanie klasy A, typ DGM i DGM-S. Drzwi w zależności od potrzeb mogą być wykonane w dowolnym kolorze z palety RAL (kolor standardowy RAL 9016) lub w okleinie imitującej drewno.
Zabezpiecz cały dom
Poza drzwiami wejściowymi zamontuj drzwi antywłamaniowe również w wejściach bocznych i wewnątrz budynku.