Systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenia posesyjne – segmenty i furtki

Ogrodzenia posesyjne to obok bram – system segmentów, furtek i słupków. Segmenty ogrodzeniowe, wykonane z profili stalowych, dostępne są w wariantach typowych oraz nietypowych na zamówienie. Różnorodność kształtów i wypełnień (kształtowniki stalowe, elementy kute, elementy metaloplastyki, blacha trapezowa) pozwala na indywidualne dostosowanie ogrodzenia do architektury otoczenia.

Furtki, w równie dużym wyborze wypełnień, posiadają zamek zwykły lub elektromagnetyczny, można wyposażyć je w domofon.

Zaletą słupków wykonanych z kształtowników stalowych są uchwyty umożliwiające prosty montaż segmentów ogrodzeniowych. Poszczególne elementy systemu są cynkowane ogniowo, dostępne również w wersji malowanej proszkowo, w bogatej palecie kolorystycznej systemu RAL.

Systemy panelowe

Systemy ogordzeniowe oferują certyfikowaną jakość i wysoką wytrzymałość.
Technologia powlekania Bekaert’a zawsze podąża za istniejącymi trendami na rynku i gwrantuje bardzo długi czas użytkowania. Specjalna warstwa pokładowa jest nakładana po procesie cynkowania, aby zapewnić najlepsze przyleganie warstwy poliestru, która ma minimum 100 mikronów. System jest bardzo prosty w instalacji. Dodatkowo, kompletny system paneli o różnych wysokościach, wygodnych słupkach, obejmach, dodatkowych akcesoriach i bramach jest idealny w każdej sytuacji. Może być on nawet zainstalowany na murze, albo betonowym podłożu.

Siatki zgrzewane

Drut jest galwanizowany, zgrzewany i powlekany bardzo przyległym plastikiem. Słupki są galwanizowane na zewnątrz i wewnątrz, pasywowane i pokryte platikiem, dostarczane w komplecie wraz z plastikowymi kapturkami

Słupki Betaclip z wmontowanym wzmocnieniem gwarantują szybki i profesjonalny montaż z optymalnym naciągnięciem ogrodzenia. Wymagane jest minimum akcesoriów

System jest kompletnym systemem, dostępnym w rolkach o różnych wymiarach, wraz ze słupkami Betaclip i szeroką gamą bram uchylnych i przesuwnych.

Siatki plecione

BEKAERT zaprojektował 2 typy ogrodzeń plecionych:

  • dla farm i hodowli
    (Ursus Light Zincalu, Heavy Ursus Bezinal, Heavy Ursus Super Bezinal)
  • dla leśnictwa i autostrad
    (Ursus AS Light, Ursus AS Medium, Ursus AS Super)